Kuidas osta

Kuidas osta autot USA-st

1. Valige sõiduk, otsingumenüü abil saate iseseisvalt valida huvipakkuva variandi.

Saate kirjutada meile ja aitame teil valida sobivad variandid.

copartiaai auction

CopartIAAI

2. Täitke tellimisvorm

Kui olete valmis ostma, täitke vorm. Seejärel võtame teiega ühendust, et arutada tellimuse üksikasju.

Lepingu sõlmimine.

Kui olete valmis tellima, täitke veebisaidil tellimisvorm ja võtame teiega ühendust, et pakkuda teile kvalifitseeritud abi. Pärast otsuse tegemist saadan teile meie lepingu.

Tagatisraha. (Sissemakse tegemine)

Oksjonil osalemiseks peate maksma tagatisraha 10% eeldatavast ostuhinnast või 1000 USD, olenevalt sellest, kumb on suurem. See summa on vajalik tagatiseks, et sõiduki ostmisel ei keelduta maksmast. Maksmisest keeldumise korral võtab oksjon meilt tagatisraha. Tagatisraha tasumiseks väljastame teile arve ja allkirjastatud lepingu. Seetõttu peate lepingus märkima kõik oma andmed. Tagatisraha  kasutatakse maksmise osana. Võidetud sõiduk registreeritakse maksja nimele. Kui soovite mingil põhjusel sõiduki teisele isikule ümber registreerida, peate sellest meile meiliga teatama.

Kauplemine.

Pärast ostu sooritamist saadan teile ekraanipildi lehtedest, kus on fikseeritud ostusumma koos tasudega ja oksjonil salvestatud videosalvestis. Kui teie maksimaalne panus ületati, siis võite kasutada oma deposiiti uuesti.

Auto eest tasumine.

Enampakkumise tingimus on see, et osjoni võidu korral olev raha peab olema tasutud 3 päeva jooksul oksjoni keskonnale, sealhulgas ostupäeval (vastasel korral on trahv 50 USD). Pärast oksjoni arve maksmist on meie aega 3 päeva, et seade ära viia (välja arvatud päev, mil raha oksjoni keskonnale laekus). Iga päev mis auto seisab lubatust kauem oksjoni parklas maksab teile (40 USD päevas). Seega, kui maksate auto eest viivitamata, siis ei pea te lisatasu maksma. Kui autole eest ei maksta nädala jooksul, siis see eemaldatakse kontolt ja väljastatakse trahv. Trahvi maksmiseks läheb teie tagatisraha.

Auto saatmine.

Pärast raha laekumist oksjoni keskonnale viiakse auto laadimisalale. Sõiduk jõuab meie laadimisalale, edastame teile täiendavad fotod. Seejärel laetakse sõiduk konteinerisse ja pärast tolli läbimist saadetakse see omanikule, see tähendab teile. Saatmiskulud ja oksjoikulud võib eraldi tasuda.

Teabe edastamine.

Pärast auto konteinerisse laadimist teatame teile selle numbri ja mereliini nimetuse – see võimaldab teil iseseisvalt jälgida lasti sihtkohta toimetamise protsessi. 3-4 päeva enne konteineri saabumist teatame teile sellest heast uudisest. • Meie vedajad: Maersk, MSC, APL, OOCL, Evergreen. •  Vajadusel võite loota meie abile remondi korraldamisel, vajadusel varuosade ja lisaseadmete ostmisel.

Kui palju kohaletoimetamine maksab? Mida auto hind sisaldab?

Igale kliendile pakutakse konsultatsiooni ja pärast seda hinnapakkumist.

Me teame, et teil on valik, aitäh, et valisite meid!

Создание сайтов Web-nero.ru

Website development Web-nero.ru

Veebilehe arendamine Web-nero.ru